video
video
fotogalerie
fotogalerie

Magical Ice Carousel - Magical World

 

 

35minutové představení na ledě pro celou rodinu. Premiéra představení se odehrála 16. července 2007 v Dubaji, SAE.
Po dobu deseti dnů,třikrát denně, se hrála tato show v létě v nejluxusnějším a největším nákupním centru v Mall of Emirates a denně ji navštěvovalo cca 5000 nadšených a spokojených diváků.

Příběh show vypráví o malé holčičce jménem Kiki, která svou dětskou zvědavostí oživí kouzelníka namalovaného v nadlidské podobě na velké plakátovací stěně a tím pro Kiki začíná velká cesta tajuplným světem plným překvapení a fantasie.
Kouzelník vtahuje Kiki do příběhu a ta se dostává do královského paláce v Orientu přímo do víru tance břišních tanečnic, kouzelný motýl ji pak zanese do džungle mezi domorodé lovce, mořský příboj ji pak spláchne pod mořskou hladinu , kde tančí s mořskými vlnami a nakonec velká vichřice ji odvane do ledového království plné veselých a tančících tučňáků, kde jí velká pouť ve světě fantazie končí.
Holčička Kiki se v závěru vrací z tohoto podivného kolotoče kouzel do reálného světa a obdarovaná bruslemi, které ji na začátku příběhu propůjčil kouzelník odchází do náruče své maminky.

 
Script and direction: Jindřich Šimek                                                                                 
Cast and choreography: Radka Kovaříková
Dance co-operation: Miroslava Mechelová, Radka Silberová
Light design: Pavel Dautovský
Light manager: Kamil Kružík
Sound manager: Lukáš Hvězda
Photo manager: Radek Klimeš
Set, costumes, production: Intershow productions s.r.o.
 

Sólisté:

Bibiana Poliačková / Slovensko
Několikanásobná mistryně Slovenska v uměleckém krasobruslení ztvárnila roli "Star" na písničku Welcome to the greatest show od Christiny Aguilery.

 

Fernand Fedronic / Francie
Čtyřnásobný šampion Francie a stříbrný na mistrovství světa profesionálů.  Fernand účinkuje v krasobruslařských show po celém světě již vice než patnáct let. Jeho druhá umělecká profese je operní zpěv. V show se představí jako král džungle a ve finále jako neodolatelný tučňák Hombre z muzikálu Veselé nožičky/ Heepy feet/

 

Svetlana Kuprina a Andrey Chuvilyaev / Rusko
Tento adagio pár předvádí akrobatické prvky a zvedané figury ve výšce až 3 metrů nad ledem. Světlana i Andrej posbírali spoustu medailí a ocenění za dobu své sportovní kariéry. Nyní společně vystupují v ledových show. V této show bruslí solo vystoupení v části Orient a také tučňáky Glorii a Elvise.

 

Marie Pierre Leray / Francie
Tato mladá charismatická dáma žije v Paříži, ale většinu roku tráví na cestách a hostováním v prestižních zábavných programech. Ve své závodní kariéře Marie reprezentovala Francii na zimních olympijských hrách v Norsku v roce 1994. Vystupuje v akrobatickém čísle jako Motýl, kdy léta bez jištění nad ledovou plochou až do výšky 15 metrů.

 

Kristýna Vašíčková / Česká republika
Dvanáctiletá Kiki byla obsazena do hlavní dětské role. Bruslení a divadlo je její velkou láskou. Již dříve účinkovala v muzikálu na ledě Mrazík.

 

Michal Bič / Česká republika
Michal byl obsazen do role Kouzelníka, který provádí diváky celým příběhem. Jako profesionální bruslař, vytvořil překrásnou pohádkově dramatickou postavu,  ve které předvádí především svůj nevšední herecký a pantomimický talent.

 

Taneční sbor tvoří profesionální krasobruslaři z České i Slovenské republiky, kteří reprezentovali své země na mezinárodních soutěžích včetně mistrovství Evropy a světa:
Žaneta Tolochová,Hana Rišková,Diana Janošťáková,Marta Klímová,Veronika Dytrtová, Jan Nerad