fotogalerie
fotogalerie

Fashion Arena kluziště

 

 

Fashion Arena kluziště

 


První a stále jediné outletové centrum v Praze Fashion Arena Outlet Center připravilo pro své zákazníky milé překvapení. V období od 6.12. 2008 do 31.1. 2009 si můžete přijít do outletového centra i zabruslit – kluziště otevře slavnostní lední show v sobotu 6.12. ve 13 hodin. Spojení příjemného s užitečným – toho se Fashion Arena drží i v zimě, a proto využila svého jedinečného otevřeného prostoru a u venkovního dětského hřiště vyroste velké kluziště s hudbou. Po výhodném nakupování kvalitního značkového zboží ve zdejších obchodech s cenami minimálně o 30 - 70% nižšími oproti nabídce běžných obchodů si tak můžete půjčit brusle a odreagovat se od "stresu" z nadcházejících vánočních svátků či poté z radosti, že jste je úspěšně zvládli.

Venkovní kluziště o rozměrech 9 x 16,5 m bude umístěno na v létě travnaté ploše u dětského hřiště Fashion Arena Outlet Center a bude otevřené denně od 13 hodin. Počítáno je i s večerním osvětlením, hudbou, a dokonce i půjčovnou bruslí, aby kluziště mohli spontánně využít skutečně všichni. "Venkovních ledových ploch v Praze příliš mnoho není, takže věříme, že jsme naším umělým kluzištěm připravili pro naše zákazníky příjemné zpestření letošní zimy," věří Iva Janovská, marketingová manažerka FAOC.

Provoz kluziště bude slavnostně zahájen v sobotu 6.12. ve 13.00 lední show, kterou Fashion Arena Outlet Center připravila ve spolupráci se společností Intershow productions. Ta také zajistila dodání umělého mobilního kluziště. Show se bude během odpoledne několikrát opakovat a v přestávkách si děti i rodiče budou moci zabruslit pod trenérským dohledem.

Umělecká a produkční agentura Intershow productions se kromě kompletního zabezpečení firemních prezentací a různých akcí eventového charakteru na klíč specializuje na produkci a realizaci projektů a akcí, jejichž společným jmenovatelem je místo jejich konání, a tím je ledová plocha. To znamená, že se zabývá realizací muzikálů na ledě, krasobruslařských exhibic a ledních show. Jako jediná agentura v Evropě nabízí originální show na mobilním umělém kluzišti. Při své činnosti využívá bohatých uměleckých a produkčních zkušeností scenáristy a režiséra Jindřicha Šimka a jeho nejbližších spolupracovníků, kteří s ním připravovali všechny dosavadní projekty.